بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


لينك هاي مرتبط
 4 خط کامل ماشين آلات شستشوي سبزيجات برگي
 6 دستگاه پوست گير ميوه جات و سبزي ريشه اي

ويژه مرتبط

دايسر و اسلايسر سبزي ريشه
دايسر و اسلايسر سبزي ريشه اي دستگاه خرد کن نگيني (دايسر ) و اسلايسر سبزيجات ريشه اي ..

وان شستشوي سبزيجات ريشه اي
وان شستشوي سبزيجات ريشه اي و ميوه سبزيجات ريشه پس از پوست گيري وارد اين وان شده و ..
دستگاه دانه کن يا دانه گير
ماشين دانه گير يا دانه کن ذرت مناسب دان گيري از ذرت تازه با امکان تنظيم عمق برش با ..

دستگاه بسته بندي چاي کيسه
مناسب براي بسته‌بندي چاي کيسه‌اي و اشتغال زائي چاي مخصوص اين نوع بسته بندي بايد ..

دستگاه پوست گير ميوه جات و
دستگاه پوست گير ميوه جات و سبزي ريشه اي مناسب پوستگيري انواع ميوه جات و سبزيجات ..

دستگاه آبگير دستي
شرکت تامين ماشين آلات صنعتي پيام مفتخر است که اعلام نمايد پس از طراحي و ساخت 3 مدل ..

پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

دستگاه کپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

کوره صنعتي زغال ليمو-قليان-کبابي

بنام خدا
واحد تحقيقات تيوا ماشين(شرکت دانش بنيان)
کوره صنعتي زغال ليمو-قليان-کبابي
کوره صنعتي که براي زغال ليمو-قليان –کبابي ساخته شده حاصل چندين سال تحقيقات در مورد نحوه پخت زغال بوده .اجداد ما براي اينکه چوب را تبديل به زغال کنند.زمين را مي کندند و به روش سنتي زغال توليد مي کردند :اين روش مشکلاتي از قبيل عدم کنترل کوره و راندمان پايين . الايندگي زياد . زمان نياز براي توليد حداقل ده روز و سختي کار زياد و غيره ....اين روش توليد توجيه اقتصادي ندارد و از نظر اقتصادي مقرون به صرفه نيست . براي اينکه از نظر تجاري و تجارت براي صادرات و فروش بيشتر گزينه مناسبي براي پول در اوردن يا پول پارو کردن نيست . براي راحتي توليد کوره هاي صنعتي را پيشنهاد ميکنيم اين کوره هاي صنعتي حاصل چندين سال تحقيق علمي و عملي در مورد دانش فني زغال بوده که حاصل ان توليد ذغال با کيفيت بالا توسط اين شرکت مي باشد.که دانش فني و تجربه توليد باهم جمع گرديده در راستاي سوددهي بيشتر و مقرون به صرفه بودن.
کوره هاي صنعتي اين شرکت با تکنولوژي ساخت قطعات و پروفيل هاي صنعتي و ورق هاي ضد حرارت يعني استيل نمره 316 استفاده گرديده .طراحي شاسي بر حسب محاسبات مکانيک و سيالات بوده که کوچکترين تنشي در حرارت هاي بالا به بدنه و شاسي وارد نشود و از طرف ديگر انقال حرارت بر حسب معادلات ترموديناميک امجام گرديده که حرارت در تمام نقاط کوره بايد به يک اندازه باشد يعني( همان انتشار حرارت ) در کوره هاي چهار جداره بايد اتلاف حرارت به حداقل برسد:
جوشکاري کوره صنعتي :
يا جوش ارگون باشد تا خاصيت ورق حين جوشکاري ازبين نرفته و جوش کاري تمام ابند باشد co2نوع جوشکاري بايد از نوع
اين دستگاه ها به دليل انگه بدون گل جوشکاري انجام مي دهند بهترين تجهيزات براي جوشکاي محيط خلع مي باشد . جوش هايي که دهنگام جوشکاري بايد رعايت شود اين است که محفظه خلع :بايد با دقت بالا جوشکاري شود که احتمال ورود اکسيژن به اين محفظه زير صفر باشد . به دليل انکه کوره صنعتي چهار جداره بوده جوشکار بايد بعد اول –دوم –سوم- را جوش داده و بعدا وارد جوشکاري در بعد چهارم شود که از نظر مکانيک اين کار خيلي سخت بوده و جوشکاران حرفه اي از عهده اين کار مي ايند تمام کوره بايد با جوش ابند شود در غير اينصورت با ورد اکسيؤن به جداره ها باعث از بين بردن خاصت ورق و تنش زدايي مي گردد.
مشخصات يک کوره صنعتي :
1-در ساخت کوره بايد از پروفيل هاي صنعتي استفاده شود که مقاوم در مقابل حرارت باشند.2-ورق کف کوره بايد تمام استيل باشد که در مقابل حرارت مقاوم باشد.3-کوره صنعتي بايد سيستم انقال حرارت و پخش حرارتي داشته باشد تا حرارت داخل کوره به يک اندازه بوده و گازهاي توليد انتقال داده شوند به فيلتر صنعتي 4-کوره صنعتي بايد فيلتر صنعتي داشته باشد تا عمل کندانس کردن (تبديل شدن دود به اب) و سيستم سرگه گيري در فيلتر و سيستم اسيد زدايي و گاز زدايي را داشته باشد5 – کوره صنعتي بايد سيستم کنترل حرارتي داشته باشد.6-کوره صنعتي بايد داراي سيستم کنترل حرارت و خنک سازي با محيط جغرافيايي را داشته باشد.
لازم به ذکر ميباشد که استاندارد هاي ساخت کوره يک طرف قضيه هست طرف دوم به دانش پخت و کربونيزاسيون بستگي دارد که بايد اين اطلاعات را به هنگام خريد از شرکت سازنده دريافت کنيد.
دانش فني پخت زغال يا کربونيزاسيون ذغال ليمو-قليان – کبابي:
براي اينکه ذغال با کيفيت بالا از کوره خارج شود عامل هايي نظير خود چوب شامل:1-جنس چوب 2-قطر چوب 3- نوع چوب 4- رطوبت يا خشک بودن چوب ها نحوه برش چوب براي سکه اي يا چهار تراش کردن 5-نحوه چيدمان چوب ها داخل واگن ها و علت هاي ديگر . که همگي در نحوه پخت کوره تاثير گذار مي باشد.
دو نوع زغال چوب داريم :1-زغال کبابي 2-ذغال ليمو يا قليان
زغال کبابي :اين نوع زغال از چوب هاي کهنه و بلا استفاده مانند .پايه مبل ها و هرس سرشاخه ها و... را تبديل به زغال مي کنند که بيشتر جنبه استفاده کبابي را دارد و فرايند پخت ان در دو مرحله مي باشد :مرحله اول قبل از 200 درجه که به ان مرحله اسيد زدايي گويند . مرحله دوم بعداز 200 درجه تا دماي کربونيزاسيون بوده که مرحله گاز زدايي گويند که کل فرايند گرما دهي در 20 ساعت انجام مي گردد که 10 ساعت اول واکنش گرماگير بوده و 10 ساعت دوم گرماده مي باشد. اين نوع زغال بيشتر جنبه تفريحي داشته و از نظر اقتصادي کمتر مقرون به صرفه هست نسبت به زغال ليمو وفشرده:

زغال ليمو-ذغال قليان-زغال مجلسي:
از چوب هاي مرکبات مانند نارنج و پرتغال و چوب هاي سفت جنگلي مانند شمشاد – مرضين – انار-ازگيل – بلوط و هرچوب محکمي که در ساختار ان ترک نداشته باشد .را مي توان براي زغال ليمو استفاده کرد با اين تفاوت که نحوه پخت ان ها را رعايت کنيد . مراحل پخت اين زغال در پنج مرحله انجام مي گردد که زمان ان از 30 تا 40 ساعت مي باشد .باسرد شدن اگر قطر چوب زياد باشد ممکن هست زمان پخت به 50 ساعت نيز برسد.:
مرحله اول :پخت مرحله سفت شدن چوب داخل کوره تحت حرارت تعيين شده در محيط خلع کوره مي باشد .
مرحله دوم :مرحله اسيد زدايي از چوب تحت دماي تحقيقات و سرکه گيري اوليه از چوب .که اين املاح در صنعت کشاورزي براي از بين بردن گياهان و علف هاي هرز استفاده مي شود.
مرحله سوم:اسيد زدايي تا در صد خلوص 60 درصد به همراه کربونيزاسون اوليه تا دماي 200 درجه :علاييم اين منطقه زماني رنگ سرکه قهوه اي رنگ بوده و در اين مرحله قسمت هاي خارجي چوب داخل کوره به رنگ قهوه اي مي شود .
مرحله چهارم :مرحله گاز دايي مي باشد که در اين مرحله گازها بايد وارد فيلتر شده و کندانس شوند يعني تبديل به اب شود . مشکلات زيست محيطي نداشته باشد. .مهمترين عامل در فراين ذغال و کربونيزاسون است .در هنگام خريد کوره بخواهيد که اين مرحله را به صورت تخصص براي شما توضيح دهند.
مرحله پنجم:عبور از مرحله گاز زدايي و ورود به مرحله اي که دماي انتهايي کربونيزاسيون گويند. يعني ورود به دامنه دمايي زغال سفيد که علاعم خاصي از دريچه هاي تخليه کوره بيرون مي ايد که به هنگام روز با چشم غير مسلح نمي توان ديد و تشخيص داد
از مزاياي اين کوره ها
کوره هاي صنعتي داراي فيلتر کاهنده دود ميباشند . که دوستدار محيط زيست بوده
کوره هاي صنعتي چهار جداره بوده که اتلاف حرارتي ندارند يعني حرارت در تمام کوره به يک اندازه پخش مي گردد
کوره صنعتي مجهز به سيستم قطران گيري يا هموان سرکه چوب بوده که اين سرکه اگر قبل دماي 200 درجه ازاد شود خاصيت اسيدي داشته در صنعتت کشاورزي و سموم دفع افات براي از بين بردن علف هاي هرز استفاده شده و اگر اين قطران بعداز 200 درجه ازاد شود خاصيت اسيدي نداشته بلکه به عنوان کود براي گياهان استفاده شده و در صنعت پزشکي در دارو سازي استفاده مي شود
کف کوره هاي صنعتي از ورق استيل نمره 316 بوده که در دماي بالا دچار سوختگي و اکسيد شدن نمي گردد و براي ساخت دستگاه از پروفيل هاي صنعتي استفاده مي کنيم که مقاوم در برابر انقباض و انبساط دمايي هستند
اين کوره ها چهار کاره هستند . يعني براي پخت ذغال کبابي -ذغال ليمو يا مجلسي -کربونيزاسيون ذغال چيني و به عنوان خشک کن در زغال جکسون مورد استفاده قرار مي گيرد لازم به ذکر ميباشم که کوره صنعتي از طريق سيستم ديجيتال کنترل مي گردد و نيازي به ندارد که اپراتور بصورت مدام کنار دستگاه بايستد
مدت زمان پخت زغال قليان يا مجلسي در اين کوره ها 40 تا 24 ساعت بوده که اين در کورهاي سنتي 8 روز مي باشد
نوع جوشکاري از نوع co2 بوده که دستگاه تمام ابند جوشکاري شده و انتقال يا پخش حرارت بصورت غير مستقيم بوده که نوع جوشکاري بايد بصورتي ابند شود که هيچ نوع هوايي يا گازهاي موجود در اتمسفر زمين وارد دستگاه نشوند.در اينصورت فرايند هموژن داخل کوره اتفاق مي افتد که طي فرايند کربونيزاسيون ذغال باکيفيت بدست مي ايد .

کيفيت يک زغال خوب :يک زغال خوب بايد رخ و نمايي خوبي داشته باشد که بهتر مورد توجه خريداران و استفاده کنندگان باشد .يک زغال خوب بايد بدون ترک باشد .يک زغال خوب هنگامي که روشن مي شود بايد بدون دود .بدون بو و بدون خاموشي باشد تا بشتر مورد توجه استفاده کنندگان باشد تا فروشندگان با توجه به ارزش اقتصادي ان محصول بتوانند با اراعه در بازار رقابت بهتري داشته باشند تا فروش بيشتر انجام گردد توجه داشته باشيد محصول بهتر و با کيفيت يعني فروش بيشتر و بدست اوردن درامد بالا و ثروت کلان در اين صورت مي توان سود دهي اقتصادي اين محصول را مقرون به صرفه دانست.
شرکت تيوا ماشين اريا
کارشناس ارشد مهندسي سيستم هاي قدرت بهنام مددي
با ما در تماس باشيد :
کلمات کليدي
کوره صنعتي زغال
کوره صنعتي ذغال
کوره زغال ليمو
کوره ذغال ليمو
کوره سازان
کوره صنعتي زغال ليمو
کوره صنعتي ذغال قليان
کوره صنعتي زغال کبابي
فروش کوره صنعتي
قيمت کوره صنعتي زغال قليان
دستگاه زغال فشرده-چيني

09147557802
09145771804
09124172904
04533873774
04533873775
04533873776
www.tivamachine.com
www.tvamachine.asia
www.tivamachine.ir
tivamachen@gmail.comمشــخــصــات آگــهــی

نــام : تیوا ماشین آریا
ایمــیل :
تلفن : 09147557802
موقعیت : اردبیل
آدرس : اردبیل-شهرک صنعتی 2
قیمت : 09124172904
ثبت آگهی :  چهارشنبه 11 اسفند 1395
انقضای آگهی :  شنبه 05 اسفند 1396
بروز رساني :  پنجشنبه 21 دی 1396
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: تیوا ماشین آریا
در مـورد: کوره صنعتي زغال ليمو-قليان-کبابي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1397.10.26تهران فروش انواع فيلتر هوا . بهان فيلتررا سرچ کنيد
فروش انواع فيلتر هوا )بهان فيلتررا سرچ کنيد( فروش فيلتر هوا با کيفيت عالي داراي دو نشان استاندارد بين المللي ايزو 9001 وايزو14001 و با قيمت ...
1397.10.26تهرانچين کن کاغذ سنگين، صنعتي و گلدار،آماده تحويل
چين کن کاغذ سنگين، صنعتي و گلدار،آماده تحويل چين کاغذ براي ماشينهاي سنگين و فيلترهاي صنعتي و نيروگاهها باغلتکهاي گلدار ، مناسب، با سايز ...
1397.10.26تهرانخط توليد فيلترهوا .اتومات ( ارزانترشد .بهان فيلتر)
خط توليد فيلترهوا فول اتومات ( ارزانتر شد) (بهان فيلتر را سرچ کنيد) مناسب ترين قيمت ، سرعت، طراحي ،آساني کاربري ، ابعاد وفضاي لازم ...
1397.10.26تهران انواع چين کن .(بهان فيلتر) غلتکي،تيغه اي ، زيکزاکي،سنگين و گلدار - صنعتي
انواع چين کن .(بهان فيلتر) غلتکي،تيغه اي ، زيکزاکي،سنگين و گلدار - صنعتي غلتکي - تيغه اي(عرض 60 الي 250 ) - زيکزاکي (روغن 206) - سنگين و گلدار - ...
1397.10.24آذربایجان شرقیآبگير لوله اي + دستگاه آبگيرلوله اي فرش + قيمت دستگاه آبگير فرش0000
شرکت ماشين سازي مديران ساخت http://www.fathi-mashin.com آبگير لوله اي + دستگاه آبگيرلوله اي فرش + قيمت دستگاه آبگير ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2019, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.