بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

دستگاه کپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

معرفي پراجکت سرور


پراجکت سرور (استقرار (EPMراهکاري جامع براي مديريت پروژه
امروزه يکي از اصلي ترين نيازهاي مديران و صاحبان شرکتهاي کوچک و بزرگ توانايي مديريت بر روي فعاليتهاي موجود در سازمان و سنجش ميزان تطابق عملکرد سازمان با سياستها و استراتژيهاي تعريف شده در سطوح مختلف ميباشد. اين فعاليتها چه به صورت وظايف گسترده و متمرکز در سطح افراد و واحدهاي سازماني و چه به صورت پروژه هايي کامل و ساختارمند در تمامي سازمانها چه کوچک و چه بزرگ وجود دارند. با افزايش تنوع فعاليتهاي موجود در سازمان و گستردگي اهداف مورد نظر اين چالش پيچيدگيهاي خاص خود را پيدا کرده و همواره کارشناسان به دنبال ابزارها و روشهايي هستند که بتوانند اطلاعات مربوط به عملکرد روزانه سازمان را به صورت يکجا مشاهده ، تحليل و مديريت کنند.
پراجکت سرور ابزاري است که توسط شرکت مايکروسافت به اين منظور طراحي و گسترش پيدا کرده است. اين ابزار به شما امکان ميدهد کليه پروژه هاي سازماني و يا وظايف تعريف شده براي افراد در واحدهاي مختلف سازمان خود را مشاهده نماييد و در کنار مديريت اين وظايف و پروژه ها با دريافت ميزان پيشرفت آنها به صورت لحظه اي از ميزان تحقق اهداف خرد و کلان در سازمان خود مطلع شويد.

ويژگيهاي منحصر به فرد پراجکت سرور

· دسترسي آسان به اطلاعات حتي از طريق گوشي تلفن همراه
· دسترسي به اطلاعاتي چون شناسنامه پروژه ، فعاليتهاي زير مجموعه و پيشرفت آنها بر روي بستر وب
· مشاهده وظايف محوله به شما توسط مدير بالا سري و توانايي رصد وظايف افراد تيمتان
· مقايسه آنلاين ميزان پيشرفت واقعي با پيشرفت برنامه اي
· استقرار EPM و دفتر مديريت پروژه PMO متناسب با استاندرادهاي روز دنيا
· پشتيباني از انواع متدلوژيهاي برنامه ريزي و کنترل پروژه
· توانايي مديريت اهداف سازماني و مشاهده ميزان تحقق اين اهداف
· دسترسي سريع کليه اسناد موجود در پروژه حتي به صورت آفلاين
· نمايش جلسات تنظيم شده براي شما به صورت آنلاين
· توانايي ايجاد سيستم گزارشات روزانه ستادي و کارگاهي
· توانايي ايجاد سيستم صورتجلسات شرکتي و کارگاهي
· توانايي ايجاد انواع سيستمهاي گردش اسناد و اطلاعات
· توانايي مشاهده و ثبت تايم شيت به صورت آنلاين
· توانايي پياده سازي سامانه ارزيابي عملکرد پرسنل و واحدهاي سازماني
· اتصال به Outlook
· گرفتن خروجي اطلاعات پروژه ها بر روي اکسل
· برقراري ارتباط ميان اعضاي پروژه به صورت آنلاين
· سيستم گزارش گيري بسيار پيشرفته

مديريت مستندات پروژه در پراجکت سرور
استفاده از امکانات موجود در شيرپوينت ، به کاربران پراجکت سرور کمک ميکند تا به بهترين شکل ممکن بتوانند اسناد مربوط به پروژه را مديريت کنند. همواره بعد از ايجاد يک پروژه در اين محيط ، سايت پروژه اي در کنار آن ايجاد ميشود که کاربران ميتوانند کليه اسناد مربوط به پروژه شامل انواع نقشه ها ، صورت وضعيتها ، اسناد مالي ، اسناد اداري و… را در اين سايت ذخيره کنند. امکانات امنيتي موجود در سامانه اين اطمينان را به مديران مربوطه ميدهد که هيچ فردي بدون داشتن مجوز نتواند به اطلاعات دسترسي داشته باشد. همچنين کاربران ميتوانند تنها با يک جستجو در زماني کوتاه تمامي اسناد را که مد نظر دارند جستجو و اطلاعات مورد نياز خود را پيدا کنند.
از سوي ديگر با استفاده امکان ايجاد فرايند بر روي اسناد ميتوانند اين اسناد را به گردش در آورده و بعد از طي پروسه مورد نظر در محل مناسب ذخيره نمايند. در صورت نياز شما ميتوانيد در اين سامانه سابقه کليه تغييرات مربوط به يک سند خاص را ذخيره سازي کرده و در هر زماني آنها را مشاهده و بازيابي نماييد.

يکپارچگي پراجکت سرور با مايکروسافت پراجکت و کليه نرم افزارهاي آفيس
براي کاربراني که از نرم افزار مايکروسافت پراجکت و ساير نرم افزارهاي آفيس استفاده ميکنند ، کار با پراجکت سرور بسيار ساده خواهد بود. بسياري از قابليتهاي پرا جکت سرور در واقع شکل تکامل يافته اي از قابليتهاي موجود در نرم افزار مايکروسافت پراجکت است که همين امر ، پراجکت سرور را تبديل به يکي از قويترين و محبوبترين نرم افزارهاي موجود در زمينه مديريت پروژه مي نمايد. البته بسياري از قابليتها چون مديريت اسناد ، مديريت منابع سازمان ، مديريت تايم شيت ها ، ايجاد سايت پروژه و … وجود دارند که در اين محيط افزوده شده اند البته در صورت ارتباط برقرار کردن مايکروسافت پراجکت با پراجکت سرور ، امکاناتي بر روي اين نرم افزار اضافه ميشوند که در حالت تک کاربري فعال نيستند .
با اين توضيحات اين دو محيط يعني مايکروسافت پراجکت و پراجکت سرور در تعامل کامل با يکديگر قرار دارند و شما ميتوانيد به سادگي يک پروژه سازماني را در محيط مايکروسافت پراجکت باز کنيد و يا يک پروژه غير سازماني را به PWA ببريد. از سوي ديگر استفاده از بستر مبتني بر شيرپوينت باعث ميشود شما بتوانيد به سادگي فايلهاي آفيس را هم بر روي وب و هم بر روي سيستم خود مشاهده و ويرايش نماييد.

پياده سازي فرمها و فرايندهاي سازماني در پراجکت سرور
پراجکت سرور به عنوان يک سامانه قابل گسترش ، اين توانايي را دارد که به کاربران اجازه دهد تا فرايندهاي سازماني خود را ذخيره نموده و سامانه مديريت پروژه خود را مطابق اين فرايندها پياده سازي نمايند. اين قابليت در کنار توانايي ايجاد انواع فرمهاي استاندارد براي جمع آوري اطلاعات از سطح سازمان در نهايت به کاربران اين سامانه کمک ميکند که آنرا دقيقا مطابق نيازهاي خود شکل دهند و خروجي شخصي سازي شده اي را به عنوان اطلاعات ارزشمند در انتها به مديران ارائه ميدهد. به عنوان مثال شما ميتوانيد کليه برنامه جلسات و اطلاعات صورتجلسات ، مصوبات و پيگيري آنها ، گردش صورت وضعيتها ، فرايندهاي تصويب نقشه ها و اطلاعات فني و غير فني پروژه ها را در اين سامانه پياده سازي نماييد.
پراجکت سرور شرکت پروجان


آناليز پورتفوليو (سبد پروژه) در پراجکت سرور
يکي از قابليتهاي بسيار پيشرفته در پراجکت سرور توانايي مديريت اطلاعات مربوط به پروژه حتي در مرحله قبل از اجرا ميباشد. مديران سازمان ميتوانند به راحتي انواع فرمهاي خام پروپوزال را براي پيشنهاد اجراي پروژه تهيه نموده و اين فرمها را در اختيار واحدهاي مختلف قرار دهند. اين فرمها پس از تکميل در صورت نياز مراحلي را طي مينمايند و پس از اخذ تاييديه از واحد هاي مختلف به عنوان پروژه هاي قابل اجرا براي سازمان ثبت ميشوند. از سوي ديگر همواره به دليل محدود بودن منابع سازمان انجام کليه پروژه هاي مطرح شده مقدور نيست.
از سوي ديگر ، اهداف استراتژيک خرد و کلان تعريف شده در سازمان شما را به سوي انجام پروژه هايي سوق ميدهند که بيشترين اثر مثبت را بر روي اين اهداف دارند. در اينجا پراجکت سرور با امکان آناليز پورتفوليو به شما در انتخاب بهترين سبد پروژه ممکن براي سازمانتان با توجه به محدوديتهاي موجود و اهداف مد نظر کمک ميکند.

امکانات گزارش گيري پيشرفته پراجکت سرور
همواره فاکتورهاي مختلفي براي مقايسه و ارزيابي براي سامانه هاي مديريت پروژه مطرح ميشود. يکي از اين فاکتورها که اهميت بسيار ويژه اي در انتخاب و به کار گيري اين سامانه ها دارد ، امکانات آنها در زمينه گزارش گيري ميباشد. پراجکت سرور در اين زمينه ابزارهاي بسيار پيشرفته اي براي گزارش گيري از اطلاعات موجود در سامانه پيش روي ما قرار ميدهد که با استفاده از اين ابزار شما ميتوانيد گزارشاتي بسيار پيشرفته و دقيق از کليه شاخصهاي مطرح شده در زمينه مديريت و کنترل پروژه ايجاد نماييد.اين گزارشات داشبوردهاي مديريتي بسيار کاملي را به ما ارائه ميدهند و تمامي آنها در تعامل با يکديگر هستند بدين معنا که در يک داشبورد به محض تغيير در يک گزارش ، ساير گزارشات نيز متناسب با آن تغيير ميکنند.
پراجکت سرور شرکت پروجان

پراجکت سرور شرکت پروجان

ساختار سازماني و فيلدهاي سفارشي پراجکت سرور
کاربران اين سامانه ميتوانند براي سازمان خود چارت سازماني تعريف نمايند ، همچنين ميتوانند به تعداد دلخواه ساختار مختلف براي دسته بندي و شکست منابع تعريف کنند که تمامي اين ساختارها ميتوانند در گزارشات به صورت مستقيم مورد استفاده قرار گيرند به عنوان مثال شما ممکن است علاقه مند به اين باشيد که در خصوص پيشرفت وظايف مربوط به کارکنان يک واحد خاص اطلاعاتي کسب کنيد و يا اينکه يخواهيد گزارشي از پيشرفت مهندسين صنايع سازمان خود ، يک پيمانکار جزء و يا گروهي از پيمانکاران داشته باشيد. تمامي اين موارد به راحتي در اين سامانه قابليت پياده سازي خواهند داشت.
همچنين قابليت بسيار خوبي به نام فيلدهاي سفارشي در اين سامانه به شما اين امکان را ميدهد در صورت نياز بتوانيد انواع مشخصات را به يک فعاليت يا منبع و يا پروژه اضافه نماييد. به عنوان مثال ميتوانيد ميزان بودجه مصوب يک پروژه را به صورت يک فيلد سفارشي در کنار اطلاعات آن پروژه ذخيره کنيد.

پراجکت سرور پروجان
شرکت پروجان بسته خدماتي را بر مبناي راهکار پراجکت سرور به مشتريان ارائه ميدهد. خدمات ارائه شده در اين بسته به صورت کاملاً منعطف در اختيار شرکتها و سازمانها قرار گرفته و اين خدمات بر مبناي نياز مشتريان ميتواند به اشکال گوناگوني ارائه گردند.در ادامه عناوين اين خدمات ارائه ميگردد:
· تحليل ساختار سازماني و بررسي فرايندهاي موجود
· طراحي مجدد فرايندها مطابق استانداردهاي پروژه
· بررسي و طراحي فرمهاي مورد نياز براي سامانه هاي مديريتي
· استقرار شيرپوينت و پراجکت سرور در سازمان
· پياده سازي فرمها و فرايندهاي طراحي شده
· ورود اطلاعات و ساختار اطلاعاتي پروژه ها و اطلاعات ستادي در سايتهاي پروژه اي و ستادي
· بررسي نيازهاي مديريتي سازمان و طراحي گزارشات مورد نياز
· پياده سازي سامانه گزارشات
· برگزاري دوره هاي آموزشي کار با سيستم شامل پراجکت سرور ، طراحي فرم و فرايند و طراحي گزارشات
· پشتيباني از سيستم تا استقرار کاملمشــخــصــات آگــهــی

نــام : پروجان
ایمــیل :
تلفن : 02177971706
موقعیت : تهران
آدرس : Tehran
قیمت :
ثبت آگهی :  شنبه 27 آبان 1396
انقضای آگهی :  یکشنبه 01 آبان 1301
بروز رساني :  سه شنبه 23 مرداد 1397
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: پروجان
در مـورد: معرفي پراجکت سرور
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1397.05.23تهرانمعرفي پراجکت سرور
پراجکت سرور (استقرار (EPMراهکاري جامع براي مديريت پروژه امروزه يکي از اصلي ترين نيازهاي مديران و صاحبان شرکتهاي کوچک و بزرگ توانايي ...
1395.11.02گلستاناستانداردهاي astm, din, iso, bsi, ansi,استاندارد astm ASTM ul IEC en iso AA nfpa00000
استاندارد ملي آلمان DIN استاندارد اتحاديه اروپا EC استاندارد اطلاعاتي و ارتباطي اروپا ECMA استاندارد اتحاديه خودرو اروپا ...
1393.06.29تهرانقالب مرکز داده براي WHMCS همراه با قالب سبد خريدمناسب
اين قالب مخصوص سيستم WHMCS طراحي شده و داراي امکانات و ظاهري فوق العاده مي باشد. از مشخصات اين قالب مي توان به موارد زير اشاره کرد : کاملا ...
1393.03.08اصفهاننرم افزار اسکن و بايگاني ديجيتال اسناد سازمان
اسکن و بايگاني ديجيتال اسناد و پرونده هاي سازمان با طراحي نرم افزار سفارش مشتري و مطابق با نيازهاي سازمان شما که از مشخصات مهم اين نرم ...
1392.06.28بوشهرفرصت شغلي ايده آل
معرفي رباتهاي آموزشي شرکت رباتيک روبوايران نام : روبو کار ( Robo car ) اولين تاريخ توليد:01/7/90 محيط شبيه سازي مدارات :Proteus داراي قطعات مختلف ...
 1  2   کلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2019, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.