Error in progress
اگه دوست داريد به نكاتي از شخصيتتان پي ببريد پس بخونيد :
 
 
 
بنر ویــژه

اگه دوست داريد به نكاتي از شخصيتتان پي ببريد پس بخونيد :

اگه دوست داريد به نكاتي از شخصيتتان پي ببريد پس بخونيد :

1- راز شخصيت شما از زبان گلها

فروردين: گل رز

شما گاهي بدون فکر قبلي کاري را انجام مي‌دهيد. بسيار رک گو هستيد و عاشق مسافرت! اشتياق زيادي براي زندگي کردن داريد و پشتکارتان خوب است.


ارديبهشت: گل نسترن

فردي صبور و پرطاقت هستيد و اراده بسيار قوي داريد. دوست داريد کارها را به آهستگي ولي به طور جدي انجام دهيد. خجالتي هستيد و قابل اعتماد. سعي مي‌کنيد از مشاجرات دوري کنيد.


خرداد: گل ياس سفيد

رفتار دوستانه‌اي داريد. رک گو و پر حرف بوده و همين امر به جذابيت شما مي‌افزايد. مانند گل ياس، هميشه براي زنده کردن يک مجلس و معطر کردن آن حضور داريد. از رفتار بد ديگران سريع مي‌گذريد. براي رفاقت ارزش زيادي قائليد.


تير: گل بنفشه

زندگي هميشه برايتان شيرين نيست و زياد يا فراز و فرودهاي آن مواجه مي‌شويد. به جاي داشتن درآمد جزيي به فکر درآمدهاي کلان هستيد. ذهن خلاقي داريد و به دنبال فعاليت‌هاي خلاقانه هستيد. در خانه بيشتر از همه جا احساس امنيت و آرامش مي‌کنيد.


مرداد: گل شب بو

فردي با محبت، خونگرم، دلسوز اما کمي‌عصبي هستيد. غالباً از کمبود اعتماد به نفس رنج مي‌بريد و کمي ‌نيز احساس ترس در شما ديده مي‌شود. برخي اوقات مردم از اخلاق خوب شما سوء استفاده مي‌کنند.


شهريور: گل داوودي

جدي، متفکر و تا حدي انديشمند هستيد. در کارهايتان سرسختي و سماجت داريد و اين مسئله گاهي به ضرر شما تمام مي‌شود. به رغم آنکه شخص مهرباني هستيد اما برخي اوقات رگه‌هاي نامهرباني در شما نمايان شده که اين مسئله ديگران را آزار مي‌دهد.


مهر: گل زنبق

فرد مودبي هستيد. به سرعت عصباني مي‌شويد ولي خيلي سريع به حالت اوليه باز مي‌گرديد. از زيبايي لذت مي‌بريد. فرد محبوبي هستيد و سرشت سخاوتمندي داريد. ميل زيادي براي زندگي در شما موج مي‌زند و از انجام هر کاري لذت مي‌بريد.


آبان: گل ارکيده

به سرعت تصميم مي‌گيريد و در انجام کارهايتان بسيار سريع و چابک هستيد. تغييرات شغلي شما را نمي‌ترساند که اين موضوع يکي از برتري‌هاي شخصيت شماست. توانايي استثنايي در سازماندهي کارهايتان داريد.


آذر: گل مريم

احساساتي، صادق، باوفا، بشاش و خوش اخلاق هستيد، اما اگر بخواهيد مي‌توانيد همزمان روي ديگر سکه را نيز نشان دهيد. خانه را تنها پناهگاه مطمئن زندگي مي‌دانيد. کمال طلب و تا حدي رويايي هستيد که در برخي موارد اين رگه هاي شخصيتي به کمک شما مي‌آيند.


دي: گل هميشه بهار

اهل رقابت و دوست بازي و قابل اعتماد و امين هستيد و خيلي علاقه داريد وقت خود را بيرون از خانه بگذرانيد. بسيار تودار و در واقع درون گرا هستيد، از شادي ديگران شاد مي‌شويد اما خود به سختي به آرزوهايتان دست مي‌يابيد.


بهمن: گل گلايل

باهوش هستيد و مي‌دانيد چه مي‌کنيد. مي‌خواهيد همه امور مطابق ميل شما باشد که البته گاهي مي‌تواند به دليل عدم توجه به نظر ديگران برايتان مشکل ساز شود. اما در مورد عشق صبور هستيد. همواره اهدافي براي دستيابي داريد و واقعاً براي رسيدن به آنها تلاش مي‌کنيد.


اسفند: گل نرگس

مهربان، با گذشت و بسيار تودار هستيد، به هيچ وجه خودخواه نيستيد. هميشه بهترين را براي ديگران مي‌خواهيد. دوستانتان برايتان بسيار مهم هستند و قدر آنچه را که داريد مي‌دانيد. بين دوستان محبوب هستيد و در خانواده نظر شما بر ديگران ارجحيت دارد.

-----------------------------------------------

2- تحليل شخصيت در زير دوش حمام !

شيوه دوش گرفتن اشخاص مي‌تواند اطلاعات زيادي را در خصوص نوع شخصيت‌تان بگويد. براي بعضي‌ها ممکن است تنها پنج دقيقه زمان لازم باشد اما براي بعضي ديگر اين زمان به بيش از 20 دقيقه مي‌رسد. استيون اسکچر، روان‌شناس آمريکايي معتقد است هر کاري که ما انجام مي‌دهيم بازتابي از شخصيت واقعي ما است و حمام نيز جايي اختصاصي است که ما در آنجا آزاد هستيم تا خودمان باشيم بنابر اين عادات حمام کردن مي‌تواند حاوي اطلاعات مفيد شخصيتي باشد.

حمام نتيجه‌گرايان :

معمولا حمام کردن افراد فعال 6 تا 10 دقيقه طول مي‌کشد. ليف زدن، شامپوي سر، آبکشي موها و سپس ماموريت تمام مي‌شود. اگر در اين گروه قرار داريد ويژگي شما اين است که هميشه در انجام کارها به دنبال يافتن راه حل سريع و مناسب هستيد. شما دقيقا مي‌دانيد که چه کاري مي‌خواهيد انجام دهيد و کار خود را با کيفيت انجام مي‌دهيد. شما فردي هدف‌گرا هستيد و شخصيتي از نوع شخصيت A داريد. افراد داراي اين شخصيت افرادي هستند که خونسرد نيستند، زمان برايشان بسيار مهم است، بعضي مواقع در ارتباط با موقعيت خود احساس عدم امنيت مي‌کنند، حس رقابت دارند، پرخاشگر هستند، معمولا چند کار را با هم انجام مي‌دهند و معتاد به کار مي‌شوند و کمترين تاخير در انجام کارها هم آنها را ناراحت مي‌کند.

حمام نمايشي‌ها :

حمام جايي است که شما از قيد و بندهاي خود رها مي‌شويد و درون خود را آشکار مي‌سازيد. مثلا گاهي ممکن است شما وانمود کنيد که بطري شامپو ميکروفون است و صداي شرشر آب، صداي کف زدن و تشويق است. شما در روياي اجراي يک نمايشنامه هستيد و تنها مي‌توانيد پشت درهاي بسته آن را به نمايش بگذاريد. به گفته اسکچر اين گونه افراد شخصيت جالبي دارند، اما پشت درهاي بسته بيشتر احساس امنيت مي‌کنند.

حمام در جستجوي آرامش :

شما حمام کردن را بيش از حد طبيعي دوست داريد، چون حمام کردن به شما انرژي را که مي‌خواهيد مي‌دهد. درست مانند اين است که شما بخواهيد دوباره خود را شارژ کنيد. براي شما حمام کردن مثل نوشيدن يک فنجان قهوه است در اين صورت شما از جمله افرادي هستيد که هميشه نياز به نيروي کمکي از بيرون دارند. چه اين نيروي کمکي والدين‌تان باشد يا معلم‌تان يا رئيس‌تان. شما هيچگاه خودتان شروع نمي‌کنيد اما با کمک ديگران مي‌توانيد به هدف برسيد.

حمام خيالبافان :

شما چه به فکر ثبت اختراعي باشيد يا فکر حل مشکلات روزمره خود باشيد، اگر خيالباف باشيد، از آن دسته افرادي هستيد که مشتاق هستند زماني را به تفکر اختصاص دهند. شما آدم خيال بافي هستيد و اين خيال‌بافي را بيشتر زير دوش انجام مي‌دهيد. حمام براي شما جايي است که به روياهايتان فکر مي‌کنيد و البته در برخي افراد بهترين افکار در حمام به ذهن آنها خطور مي‌کند

××××××××××××××××××××××××

اس ام اس ها و جوكهاي بامزه :

درروستايي شخصي قاطري داشت که با لگد زنش را کشته بود. موقعي که اطرافيان براي تسليت به خانه اومي آمدند،مردها يواشکي مي گفتند:اگرقاطرت رابفروشي به قيمت خوب آن را ازتومي خريم.


عروس و داماد براي ماه عسل به هتلي رفته بودند،داماد که بيرون ازهتل بود موقع بازگشت به اتاق عوضي رفته ودرزد،کسي درراباز نکرد.گفت:کبوترقشنگم دررابازکن بازهم خبري نشد. بازگفت:طاووس زيباي من،کبک خرامان من... درين موقع پيرمردي دررابازکرد و گفت: آقاي عزيزدراين طبقه باغ وحش نداريم.

يه پسره داشته به مرغش آب گرم مي داده، مادرش بهش ميگه:چرا داري آب گرم به مرغت ميدي ميگه:به خاطره اينكه مرغم تخم مرغ آب پز بذاره!

-يه شب دو تا خالي بند داشتن از كنار يه كوه مي گذشتند اولي به دومي ميگه:اون مورچه رو ميبيني داره رو كوه راه ميره دومي ميگه:آره،ولي منظورت اونيه كه چشماش بازه يا اوني كه چشماش بستست؟!

ملانصرالدين در بالاي منبر گفت:هر كس از زن خود ناراضي است بلند شود،همه ي مردم بلند شدند جز يك نفر.ملا به آن مرد گفت:تو از زن خود راضي هستي؟آن مرد گفت نه. . . ولي زنم دست و پامو شكسته نمي تونم بلند شم-

زندگي چون گله سرخيست پر از خار،پر از برگ،پر از عطر لطيف.يادمن باشد که اگر گل چيديم،عطر و خار و گل و برگ،همه همسايه ي ديوار به ديوار همند (

کهنه فروش داد ميزنه: چراغ شکسته ميخريم..... کفشهاي پاره ميخريم....اسباب کهنه ميخريم.....بي اختيار داد ميزنم کهنه فروش قلبم شکسته ميخري؟مشــخــصــات آگــهــی

نــام : جوک
ایمــیل :
تلفن :
موقعیت : تهران
آدرس :
قیمت :
ثبت آگهی :  دوشنبه 30 شهریور 1394
انقضای آگهی :  سه شنبه 04 شهریور 1399
بروز رساني :  دوشنبه 30 شهریور 1394
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: جوک
در مـورد: اگه دوست داريد به نكاتي از شخصيتتان پي ببريد پس بخونيد :
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1398.11.14اصفهانبازي آنلاين
بازي با برنامه نويسي HTML5 از پيشرفته ترين طراحي بازي هاي امروزي ميباشد بازي آنلاين همان HTML5يک بازي ويديويي است که عمدتا از طريق اينترنت ...
1398.06.18تهرانفروش باد کنک هليمي تايلندي1
فروش انواع بادکنک هاي هليمي تک رنگ ؛ نقش دار ؛ خالدار؛ چراغدار ؛ بادکنک چراغ دار ؛ استوفر ؛ انواع فويلي BABY؛ BOY ؛ کالسکه ؛ فويلي سيبيل ؛ ...
1398.02.29کردستانپلي استيشن هاي اقساطي 08733285749
فروش اقساطي پلي استيشن با چک کارمندي - چک آزاد- گواهي کسر از حقوق تعداد اقساط 1 الي 10 ماه- سودماهيانه 2 درصد - پيش پرداخت 20 درصد قيمت نقد ...
1395.05.03تهران3 مطالب و SMS جالب و خنده دار , بامزه , اس ام اس بانمک
نمک شناس!!! او دزدى ماهر بود و با چند نفر از دوستانش باند سرقت تشكيل داده بودند. روزى باهم نشسته بودند و گپ مى زدند. در حين صحبتهاشان ...
1394.06.30تهرانامروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد
امروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد 1- مردم ملل مختلف اوقات خود را چگونه ميگذراند؟ پس از ساعتها تحقيق ، برنامه روزانه ملتهاي ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2020, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.