بنر ویــژه

اثر گياهان در ارتقا روحيه معنوي - داروخانه پروردگار

اثر گياهان در ارتقا روحيه معنوي:

نقش گياهان در ارتقاء روحيه معنوي پيروان آيين هاي ديني چون اسلام، مسيحيت، يهوديت و حتي هندوئيسم مسئله اي است كه بسياري از آن غافل مانده اند، اما با اندكي تأمل مي توان دريافت كه گياهان دارويي و خوراكي نقش مهمي در ايجاد حس معنويت و تعادل فيزيكي و معنوي انسان دارند

بر اساس گزارش منابع اينترنتي، ميشل كادوتو بوم شناس و نويسنده در مقاله خود درباره اثر گياهان در معنويت ما، كه در پايگاه اينترنتي خود منتشر كرده تصريح مي كند: بر اساس كتاب پيدايش عهده عقيق، خداوند در مركز بهشت درخت زندگي را كاشت كه از شاخه هاي آن ميوه خير و شر آويخته شده بود. رودخانه از پايه درخت عبور مي كرد و پس از انشعاب به چهار قسمت جاري مي شد.
بسياري از آيين هاي معنوي چون اسلام، مسيحيت، يهوديت و اعتقادات مردمان بومي سراسر دنيا داستان خلقت را به مثابه باغي توصيف مي كنند كه يك چهارم جهان بوده است. نقش برجسته اين نماد در ايران باستان 6 هزار سال پيش نيز مشاهده شده است.
گياهان ميان اين دايره در نقطه اتصال ميان زمين و بهشت رشد مي كنند و براي روح و جسم غذا محسوب شده و براي نيروهاي شفا دهنده مورد استفاده قرار مي گيرند.
درمان گياهي باستاني اسلام كه پايه اي براي طب يوناني امروز محسوب مي شود، تصديق مي كند كه سلامت زماني حاصل مي شود كه فرد در چهار عنصر آب، خاك، هوا و آتش به تعادل دست يابد.
بيش از يك هزار سال پيش، ابن سينا، فيلسوف و پزشك ايراني مسلمان تصريح كرد كه اسطوخودوس يكي از بهترين گياهان معطر محسوب مي شود كه به قلوب و روح ما جاني دوباره مي بخشد. در ميان ساير گياهان معطر كه چنين خاصيتي دارند مي توان به گل رز، زعفران ، دارچين و هل اشاره كرد.
بوميان آمريكايي نيز به منظور تطهير و تزكيه روح از دود حاصل از سوزاندن گياهان استفاده مي كردند.
رايحه هاي قدرتمند گياهان مي تواند به تعادل سالم و نشاط منتهي شود. روغن سدر نفس روحاني و جسماني ما را تقويت مي كند، تعادل را برقرار، حس ارتباطي ما را تقويت كرده و از سيستم ايمن سازي ما حمايت مي كند.
نعناع روحيه انسان را بالا برده، كندر به تقويت ايمان ما كمك كرده و تعادل را در زندگي حاكم مي كند. گياهان مي توانند روح و جسم را تغذيه كنند. كتاب زهر يكي از كتاب هاي عرفاني و اصلي در دين يهوديت مي آموزد كه به واسطه خوردن، جسم و روح خود را شكل مي دهيم. خوردن به معناي دعوت جسم روحاني به جسم فيزيكي و تغذيه روح است. به همين منظور طي عيد يهوديان از گياهان تلخي چون كاهوي رومين، موسير يا جعفري استفاده مي كنند. طعم اين گياهان يادآوري كننده رنجي است كه قوم بني اسرائيل هنگام بردگي در مصر متحمل شدند. تجربه اين تلخي به فرد كمك مي كند بر درد ديگران تأكيد كرده و حس مهرباني و رحم را در خود پرورش دهد.
گياهان همچنين در روزهاي ديني و مراسم عبادي بسياري از اديان كاربرد دارد. مسلمانان طي ماه مبارك رمضان در پايان هر روز، زمان افطار بر اساس سنت نبوي از گلاب و خرما به عنوان طعامي استفاده مي كنند كه پيامبر روزه خود را افطار مي كرده است.
در خانه بسياري از مؤمنان مسيحي غذاي سنتي كه براي عيد پاك و كريسمس تهيه مي شود، از نظر گياهي و ادويه هاي استفاده شده نسبت به ساير غذاهاي سال غني تر است.
پيروان آئين هندوئيسم نيز مراسم عبادي متعددي را براي ريحون يكياز مقدس ترين گياه هندوها آغاز مي كنند. پس از تناول هر وعده از غذايي كه در روز ديني سرو مي شود، مؤمنان هندو اغلب زماني را به تعمق درباره تجارب جمعي زندگي اختصاص مي دهند و پس از آن زماني را به استراحت و مراقبه مي پردازند.
بابوبه، دارچين، رازيانه و كندر تمركز آرام و مراقبه را در ما تقويت مي كند. زماني كه به حس بيداري ژرف تري نيازمنديم گياه باديان رومي مي تواند نيروهاي ما را متمركزتر كند. روغن اسطوخودس نيز ايجاد كننده آرامش و صلح است. از سوي ديگر رزماري حس وفاداري را افزايش داده و پيوندهاي معنوي ما را از عشق تقويت مي كند.
گياهان مي توانند ما را در تقويت رابطه و ساير مخلوقات و آفرينش هاي خداوند را در تعادل ياري كنند

---------------------------------------------------------

داروخانه پروردگار :
داروخانه پروردگار
هويج حلقه شده شبيه چشم انسان است..مردمک و عنبيه و خط نوري که به چشم ميرسد درست مانند چشم انسان ميباشد.تحقيقات نشان ميدهد که مصرف هويج باعث افزايش جريان خون در عملکرد چشم ميشود.

وقتي گوجه فرنگي رو از وسط دو نيم ميکنيد چها رتا خونه ميبينيد که قرمزه و دقيقا مثل قلب هستش که اون هم قرمزه و چهار تا بخش مجزا داره.تحقيقات نشون داده که گوجه فرنگي خون رو تصفيه ميکنه...

حبه هاي انگور روي خوشه شبيه قلب هستش و هر دونه اون شبيه سلولهاي خوني.امروزه تحقيقات نشون داده که انگور براي حيات قلب بسيار مفيده.

گردو شبيه مغز انسان ميماند .نيم کره راست و نيم کره چپ.قسمت بالاي مغز و پايين مغز.حتي چين خوردگي ها و پيچيدگي هاي اون هم شبيه نئو کورتکس ميباشد.در حال حاضر ميدانيم که گردو ۳۶ مرتبه نورونهاي پيام رسان به مغز را گسترش ميدهد.

تا حالا به لوبيا قرمز دقت کردين ..درسته ..شبيه کليه انسان هستش ..تحقيقات نشون داده که لوبيا قرمز در بهبود عملکرد کليه نقش بسزايي داره.
ساقه کرفس شبيه به استخوان است و اين نوع از سبزيجات در استحکام استخوان بسيار موثر ميباشد.استخوانها تشکيل شده از ۲۳٪ سديم و کرفس هم ۲۳٪ سديم داره.چنانچه در رژيم غذايي شما سديم وجود نداره کرفس ميتونه اين کمبود رو جبران کنه.
آوکادو و گلابي و بادمجان براي سلامت سرويکس و رحم درخانمها بسيار موثر ميباشد.امروزه تحقيقات نشان ميدهد که اگر خانمها در هفته يک عدد آوکادو مصرف نمايند هورمونهاي آنها متعادل ميشود و از بروز سرطان رحم جلوگيري ميکند.جالبه که بدونيد ۹ ماه از شکوفه کردن آوکادو تا رسيدن ميوه آن طول ميکشه..

انجير پر از دونه است که وقتي که رشد ميکند بصورت دوتايي روي درخت آويزانه(تا حالا دقت نکردم ).انجير باعث افزايش تعداد و حرکت اسپرم مرد و همچنين جلوگيري از عقيم شدن ميشود.
Sweet potatoes (نميدونم فارسيش چي ميشه )شبيه لوزلمعده است که باعث تعادل قند خون در بيماران ديابتي ميشود.


زيتون به سلامت و عملکرد تخمدان کمک ميکند.
کريپ فروت و پرتقال و انواع مرکبات شبيه غده هاي شيري هستند و در سلامت سينه و جنبش غدد لنفاوي در سينه موثر است.
پياز شبيه سلولهاي بدن ميباشد.امروزه تحقيقات نشان داده است که پياز نقش مهمي در خروج مواد زائد در بدن را داراست.و باعث ريزش اشک و شستشوي لايه مخاطي چشم ميگردد.
توسط سيـد عليــرضـا ابــراهيمـــي

×××××××××××××××××××××××××××××××

اس ام اس ها و جوكهاي بامزه :


يه روز به يارو ميگن با ماهيچه جمله بساز ميگه: آدم عاقل در برابره ما هيچه


سه راه براي پولدار شدن: بابات برات پول دربياره. باباي مردم رو براي پول در بياري. بابات در بياد تا پول در بياري

تيمارستان نوار کاست نوحه مي ذارن همه پا ميشن مي رقصن به جز يکي ميگن اين حتما سالمه ازش مي پرسن تو چرا نمي رقصي ؟ ميگه:آخه من عروسم


خداوند ديد مرد گرسنه است نان را آفريد ديد تشنه است آب را آفريد ديد در تاريكي است نور را آفريد ديد هيچ مشكل ديگه اي نداره زن را آفريد

يه روز يه آقايي ميره مغازه لوازم خونگي (البته ساده لوح بوده) چشش ميافته به فلاسك ميپرسه آقا اون چيه؟ مغازه دار ميگه اون فلاسكه ميپرسه كارش چيه ميگه هر چيز سردي رو بزاري تو ش سرد نگه ميداره هر چيز گرم هم بذاري توش گرم نگه ميداره مرده خوشحال ميشه و يكي ميخره فردا كه ميره اداره باخودش ميبره رييسش وقتي فلاسكو ميبينه ميگه ببينم چي تو اون فلاسكت داري؟ ميگه اقاي رييس 2 تا الاسكا دارم با 3 تا فنجون قهوه

-روي چشم هاي من جا داري: عينك ته استكاني من

- تو باغ دلم: تو تنهايي تنهاي تنها
پس سعي كن درست به گل ها آب بدي تنها آفتابه موجود!مشــخــصــات آگــهــی

نــام : جوک
ایمــیل :
تلفن :
موقعیت : تهران
آدرس :
قیمت :
ثبت آگهی :  دوشنبه 30 شهریور 1394
انقضای آگهی :  سه شنبه 04 شهریور 1399
بروز رساني :  دوشنبه 30 شهریور 1394
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: جوک
در مـورد: اثر گياهان در ارتقا روحيه معنوي - داروخانه پروردگار
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1398.11.14اصفهانبازي آنلاين
بازي با برنامه نويسي HTML5 از پيشرفته ترين طراحي بازي هاي امروزي ميباشد بازي آنلاين همان HTML5يک بازي ويديويي است که عمدتا از طريق اينترنت ...
1398.06.18تهرانفروش باد کنک هليمي تايلندي1
فروش انواع بادکنک هاي هليمي تک رنگ ؛ نقش دار ؛ خالدار؛ چراغدار ؛ بادکنک چراغ دار ؛ استوفر ؛ انواع فويلي BABY؛ BOY ؛ کالسکه ؛ فويلي سيبيل ؛ ...
1398.02.29کردستانپلي استيشن هاي اقساطي 08733285749
فروش اقساطي پلي استيشن با چک کارمندي - چک آزاد- گواهي کسر از حقوق تعداد اقساط 1 الي 10 ماه- سودماهيانه 2 درصد - پيش پرداخت 20 درصد قيمت نقد ...
1395.05.03تهران3 مطالب و SMS جالب و خنده دار , بامزه , اس ام اس بانمک
نمک شناس!!! او دزدى ماهر بود و با چند نفر از دوستانش باند سرقت تشكيل داده بودند. روزى باهم نشسته بودند و گپ مى زدند. در حين صحبتهاشان ...
1394.06.30تهرانامروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد
امروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد 1- مردم ملل مختلف اوقات خود را چگونه ميگذراند؟ پس از ساعتها تحقيق ، برنامه روزانه ملتهاي ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2020, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.