Error in progress
سنگهاي مخصوص ماه تولد شما !!
 
 
 
بنر ویــژه

سنگهاي مخصوص ماه تولد شما !!

سنگهاي مخصوص ماه تولد شما !!

فروردين(بره)
الماس يکي از گرانبهاترين و زيباترين سنگهاي موجود در طبيعت است که با متولدين فروردين ارتباط بيشتري برقرار مي کند. اين سنگ اعتماد به نفس را افزايش مي دهد و احساس شکست ناپذيري را در انسان تقويت مي کند. الماس يکي از قديمي ترين سنگهاي موجود در طبيعت است که خاصيت تصفيه کنندگي دارد و مخصوصأ روي کارکرد کليه ها و مثانه اثر مثبتي مي گذارد. علاوه بر آن کارائي و قدرت سنگهاي ديگر را هم افزايش مي دهد. فراموش نکنيد متولد هر ماهي که هستيد و از هر سنگي استفاده مي کنيد، افزودن الماس را به گردنبند خود از ياد نبريد.

ارديبهشت(گاو)
سنگ متولدين ارديبهشت ماه، زمرد است. زمرد از زمان خيلي دور به عنوان سنگ درماني به کار مي رفته است. يکي از مهمترين ويژگي هاي زمرد اين است که روح و جسم را با هم متعادل مي کند. اين سنگ روي تيروئيد و تصلب شرائين اثر مي گذارد و در مورد بيماراني که پارکينسون دارند يا مبتلا به صرع هستند ، روند درمان بيماري را بهبود مي بخشند. زمرد فشار خون و بيماري قلبي را نيز کنترل مي کند. در زمان هاي گذشته براي درمان بچه هاي کوچک هنگامي که به تب مبتلا مي شدند، از زمرد استفاده مي کردند. اين سنگ ادراکات شهودي را افزايش مي دهد و در ايجاد نبوغ تأثير مي گذارد. يوگي ها و کساني که مديتيشن مي کنند معتقدند که همراه داشتن زمرد آنها را زودتر به تمرکز مي رساند.

خرداد(دو پيکر)
مرواريد، سنگ اختصاصي متولدين خرداد ماه است. به مرواريد، داروي جادوئي نيز مي گويند. اين سنگ روي اعصاب و کليه ي عضلات اثر مثبت مي گذارد و بيماري هاي ناشي از کمبود کلسيم را برطرف مي کند. مرواريد نيروي حيات را افرايش مي دهد و ضداضطراب عمل مي کند. علاوه بر آن همراه داشتن مرواريد باعث ميشود قوي ابتکار شما بهتر عمل کند و خلاقيت تان افزايش يابد.

تير(خرچنگ)
سنگ متولدين نخستين ماه تابستان ( گارنت) است که به رنگ تيره و شبيه ياقوت قرمز در طبيعت ديده مي شود. گارنت سنگ حامي مسافريني است که با کشتي سفر مي کنند. اين سنگ براي استحکام ديواره هاي سرخرگ، تقويت چشم و درمان سرطان در مراحل اوليه ي آن کارائي دارد. اثرات اين سنگ ميان زنان بيشتر نمايان مي شود. گارنت بيماري هاي زنان را بهبود مي بخشد.

مرداد (شير)
پريدوت و اونيکس سنگهاي متولدين مرداد ماه هستند. اونيکس سنگي شبيه عقيق است که به رنگ سياه يافت مي شود . اين سنگ براي درمان اعتياد مورد مصرف قرار مي گيرد. به نظر مي رسد از آنجا که اونيکس اعتماد به نفس و دلگرمي را افزايش مي دهد، از گرايش افراد به سوي اعتياد مي کاهد. اونيکس روي سياهرگ ها و مفاصل بخصوص در افرادي که دچار نقرس هستند اثر مثبت مي گذارد و از لحاظ رواني موجب ازدياد هماهنگي روحي انسان مي شود.

شهريور(خوشه)
ياقوت کبود، سنگ مخصوص متولدين شهريور ماه است. اين سنگ داراي خاصيت شفابخشي است و روي سلولهاي پوست، مو و ناخن اثر مي گذارد. ياقوت کبود از ريزش مو جلوگيري مي کند و سيستم عصبي را بهبودي مي بخشد. اين سنگ درد را کاهش مي دهد و براي بيماري هاي مزمني مثل روماتيسم و نقرس اثر مثبت دارد. علاوه بر آن براي درمان سرگيجه و جلوگيري از خونريزي زخمها به کار مي رود.

مهر(ترازو)
متولدين مهر ماه مي توانند از سنگهاي مونستون و اوپال استفاده کنند. مونستون داراي چندين رنگ است. سفيد مايل به آبي، مايل به سبز و مايل به صورتي آن در طبيعت يافت ميشود. مونستون سنگي است که روي اختلالات هورموني تاثير مثبتي دارد، بخصوص شير مادران را افزايش مي دهد. اين سنگ روي تيروئيد هم اثر مثبت دارد و باعث مي شود موانع احساسي شخص از بين برود. اوپال از خانواده ي عقيق و سنگي است که در کشور استراليا به دست مي آيد. اين سنگ روي التهابات روده و معده موثر است و بر جريان خون تاثير مي گذارد . از اين سنگ به عنوان طلسم خوشبختي نيز ياد شده است. در گذشته مرسوم بوده که از اشخاص مبتلا به افسردگي، درخواست مي کردند به اوپال سياه نگاه کنند، چون اعتقاد داشتند اين کار افسردگي آنها را از بين مي برد.

آبان(کژدم)
سيترين و ياقوت قرمز سنگهاي متولدين اين ماه هستند. ياقوت قرمز براي بيماري هاي ويروسي و اپيدمي، همچنين درمان تب مفيد است. اين سنگ بي حسي و رخوت را از بين مي برد و از زايمان زودرس جلوگيري مي کند. ياقوت قرمز ايمني بدن را افزايش مي دهد و از لحاظ رواني هم باعث رهايي از وابستگي هاي رواني ميشود. از زمان قديم متداول بوده که به زوجهاي جوان توصيه مي شده اين سنگ را براي وفاي بيشتر نسبت به شريک زندگي خود به گردن بياويزند.

آذر(کمان)
سنگ فيروزه به متولدين آذرماه تعلق دارد. از سنگ فيروزه به عنوان سنگ حامي ياد شده است. معروف است که در اروپا، خلبانان و مهمانداران هواپيما براي ايمني در سفر از فيروزه استفاده مي کنند. چون اين سنگ، از سقوط جلوگيري مي کند. فيروزه بر روي عملکرد نادرست کبد اثر مي گذارد و قدرت و ديد چشم را افزايش مي دهد . فيروزه ضدافسردگي است، نشاط آور است و التهاب پوستي را فرو مي نشاند.

دي(بز)
نکته ي عجيبي است که متولدين دي ماه، سنگ مخصوص به خود ندارند، اما در عوض همه ي سنگها با تمام خواص شان براي آنهامفيد هستند. پس آزاد هستيد با توجه به علاقه و تمايل تان، هر سنگي را که مي خواهيد انتخاب کنيد.

بهمن(دلو)
آماتيست، سنگ کريستالي بنفش رنگ است که به اضطراب پايان مي دهد و مخصوص متولدين بهمن ماه است. اين سنگ ضداضطراب و کابوس است و براي کساني که بدخواب هستند يا مدام کابوس مي بينند، توصيه شده است ، تجربه نشان داده است که افراد مضطرب وقتي آماتيست را با خود همراه مي کنند به آرامش مي رسند.

اسفند(ماهي)
متولدين آخرين ماه سال، با مرجان پيوند برقرار مي کنند. مرجان از همين گياه دريايي به دست مي آيد و از رنگ قرمز پررنگ، تا گل بهي و صورتي يافت مي شود. چون منشا آن کلسيم است روي بيماري استخوان ها بخصوص راشيتيسم تاثير مثبت مي گذارد. مرجان براي استحکام دندان ها مفيد است و انعطاف پذيري را هم تقويت مي کند. متولدين اسفندي که به راحتي نمي توانند خود را با محيط وفق دهند، با همراه داشتن مرجان مي توانند بر اين ضعف فائق آيند.


×××××××××××××××××××××××××××××

اس ام اس ها و جوكهاي بامزه :


پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت بيچاره از اين عشق سوختن آموخت فرق منو پروانه در اين است پروانه پرش سوخت، ولي من جگرم سوخت

کاش همان لحظه که تقديم تو شد هستي من، ميسپردم که مواظب باشي.جنس اين جام پر از عشق، بلور است! مبدا که بازيچه شود، ميشکند


دستتو ببر تو موهات .....بردي؟.......يه تار از موهاتو بگير . . . ....گرفتي؟.......من اونو به يه دنيا نميدم !

خروسه كنار ديوار نشسته بود ، ماشين حمل مرغ از جلوش رد ميشه ، خروسه ميگه:بچه ها بدوييد بدوييد سرويس دخترا اومد

اگه 10 تا گله رز گرفتي تو دستت ،رفتي جلوي آينه 11 تا گل قشنگ ديدي اصلاً تعجب نکن.اين نشون ميده: اصلا حالت خوب نيست و اشتباه ديده اي

آسمان دلتان صاف،درياي قلبتان گرم،افق نگاهتان بيکران و آهنگ وجودتان،رقصان باد
انتظار و سلام به بزرگيت


باز هم جمعه رنگ خون شد و من، هنوز چشم انتظار بر لب جاده دل نشسته‌ام... مي‌بيني مرا؟... همان که تنهاي تنهاست... مثل هميشه... کفش‌ها را به گوشه‌اي انداخته و محو تماشاي پايين رفتن قرص غمناک و سرخ رنگي است که تمام التهاب يک روز را با خودش مي‌برد. همان که خودش را با سنگ ريزه‌هاي کنار جاده مشغول کرده است... آه... از ندبه پر اميد صبح تا نوحه دلتنگي غروب فاصله‌اي است به اندازه يک قلب بي‌قرار... هنوز اميدوارم... نه به اندازه صبح... به اندازه يک مژه بر هم زدن... به اندازه آن مقدار از خورشيد که هنوز رخ در نقاب کوه نکشيده... شايد بيايي از پس آن درخت... آن بيد مجنون که ديد مرا به انتهاي جاده کور کرده... بيايي با آن لبخندي که تصويرش هميشه با من است... لبخندت چقدر زيباست...

مردم از کنارم مي‌گذرند و به اشک‌هايم مي‌خندند... شايد ديوانه‌ام مي‌پندارند... باک نيست!... بر اين شب زده خراب دوره گرد حرجي نباشد آن هنگام که چون تويي دلدارش باشي... آخ... غروب شد آقا... ديگر خورشيد در افق نيست. جمعه به شب رسيد... بيد مجنون مي‌رقصد زير نسيمي که صورت خيسم را به بازي گرفته... سردم مي‌شود... اي کاش بودي و با لطفت شانه‌هاي ارزانم را گرما مي‌بخشيدي... از خدا بخواه زنده‌ام نگاه دارد... وعده من و شما جمعه ديگر... همين‌جا... کنار خرابه دل...

چنين که يخ زده ايمان من اگر هر روز هـزار بـار بـيــايـد بـهـــار کـافـي نـيـسـت
خودت دعـا کن اي نازنين که برگردي دعاي اين همه شب‌زنده‌دار کافي نيست

... نگاه مي‌کنم به خودم و به دور و برم... سياهي... سياهي... شده‌ام مشکي پررنگ... پرکلاغي... آي که دستت مي‌رسد کاري بکن! تشنه‌ام... تشنه کمي سپيدي که از خويش دريغ کرده‌ام... مي‌خواهم بگويم از آنچه در دلم جاري است... اما مگر من و شما يکي نيستيم؟ اگر اين گونه است پس خبر داري از آنچه بر من رفته و مي‌رود... دستم بگير، مگذار غرق شوم... اينجا ميان مردم، در تنهايي... آه تنهايي!... هيچ‌گاه دست از سر دلم بر نمي‌داري.

صورت خيس از اشکم زير هجوم داغ غربت به سله نشسته... نمي‌دانم پشت کدام ديوار اين شهر آهني، ياد شما را جا گذاشته‌ام... ديوارها چقدر بلندند... بلند به اندازه قامت گناهانم... قد و قامت توبه‌هايم آنقدر کوتاه شده که حتي پرچين‌هاي باغ سرما زده همسايه هم برايم به ديوارهاي برجي مي‌ماند تسخير ناشدني.

آقا جان دست دلم را بگير... همان که توبه‌هايش مايه خنده فرشته‌ها شده... همان که هيچ آبرويي ندارد پيش خدا... همان که هنوز به عشق جمعه‌هايت زنده است... همان که ديشب براي آخرين بار توبه‌اش را ريختم توي جعبه‌اي از اميد و دادمش دست فرشته‌اي که برساندش دست خدا... روي جعبه نوشته شده بود... «آهسته حمل کنيد، محتويات اين جعبه شکستني است».

مي خواهم اينبار از زبان قلم با تو صحبت کنم، از خودم ديگر نمي گويم، از تق تق هاي قلم غمگينم مي نويسم بر صفحۀ کاغذ.
از صدايي که شايد به گوش کسي نرسد و يا کسي حتي سياهي گفتارش را نبيند. آنچه رقم مي زند تراوشات دلي است غمگين، انتشار حرفهايي است که در گلوي يک منتظر بغض شده، رازهاي مگويي است که نجواي هرشب عاشقي داغدار است. سکوت است و بغض و آه.
و نصيب همۀ بغضها و سکوتهايش، چشمي شبنم زده است، خيره بر راه.
اما تو اي قلم!
در حرفهاي تو هم ديگر اثر نيست. چون هنوز حتي قاصدکي بر صفحۀ خيالم ننشسته، هنوز حتي رهگذري از کوچه باغ عمرم عبور ننموده.
شايد چون هنوز باران اشکم بر شوره زار قلبم اثر نکرده، شايد هنوز جوانۀ عشقش رشد نکرده، شايد هم تقصير از سوسوي نور ايمانم باشد.
هر چند که با کبريت صبر بارها بر زخم دلم جرقه زده ام، هر چند سالها با آتش اميد سوخته و ساخته ام، اما انگار آتش عشقش آنگونه که بايد شعله ور نشده.
اما در ميان اين همه واماندگي، تپش هاي قلبي را مي توانم حس کنم که در هر ثانيه اين جمله را تکرار مي کنند:
? آقاي غريبم، دوستت دارم ?


×××××××××××××××××××××××

اس ام اس ها و جوكهاي با مزه :


سلام سلامتي مي آره/سلامتي شادي مي آره/ شادي نشاط مي آره/نشاط زندگي ميآره / زندگي عشق مي آره / عشق زه مي آره
زن بچه مي آره /بچه دردسر مي آره/ دردسر بدبختي مي آره پس سلام بي سلام

ميدوني فرق تو با آهن چيه . آهن زنگ مي زنه ولي تو هي پيامک مي فرستي

گويند غم ديگران را بخوريد تا ديگران غم تو را بخورند خدايا من غمشان را خوردم چرا هيچکس نيست غم مرا بخورد

يه آدم خسيس خونش آتيش مي گيره به آتش نشاني ميگه به اين شماره اي که افتاده زنگ بزنين تا آدرسمو بدم

يه روز يه نفر تو هواپيما تفنگو ميذاره رو مخ خلبان و ميگه از همينجا صاف ميري بندر عباس . خلبانه ميگه حالا چرا بندر عباس مرده ميگه آخه قراره دوستم از اونجا منو قاجاقي ببره دوبي

ديروز : از پذيرفتن خانم هاي بد حجاب معذوريم امروز : از پذيرفتن خانم ها با شلوار کوتاه معذوريم . فردا : خواهشا با شلوار وارد شويد

اگه خواستي يه کسي عاشق هم نفسي عمرشو حيرونت کنه جونشو قربونت کنه جون مادرت رو من يکي حساب نکنمشــخــصــات آگــهــی

نــام : جوک
ایمــیل :
تلفن :
موقعیت : تهران
آدرس :
قیمت :
ثبت آگهی :  دوشنبه 30 شهریور 1394
انقضای آگهی :  سه شنبه 04 شهریور 1399
بروز رساني :  دوشنبه 30 شهریور 1394
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: جوک
در مـورد: سنگهاي مخصوص ماه تولد شما !!
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1398.11.14اصفهانبازي آنلاين
بازي با برنامه نويسي HTML5 از پيشرفته ترين طراحي بازي هاي امروزي ميباشد بازي آنلاين همان HTML5يک بازي ويديويي است که عمدتا از طريق اينترنت ...
1398.06.18تهرانفروش باد کنک هليمي تايلندي1
فروش انواع بادکنک هاي هليمي تک رنگ ؛ نقش دار ؛ خالدار؛ چراغدار ؛ بادکنک چراغ دار ؛ استوفر ؛ انواع فويلي BABY؛ BOY ؛ کالسکه ؛ فويلي سيبيل ؛ ...
1398.02.29کردستانپلي استيشن هاي اقساطي 08733285749
فروش اقساطي پلي استيشن با چک کارمندي - چک آزاد- گواهي کسر از حقوق تعداد اقساط 1 الي 10 ماه- سودماهيانه 2 درصد - پيش پرداخت 20 درصد قيمت نقد ...
1395.05.03تهران3 مطالب و SMS جالب و خنده دار , بامزه , اس ام اس بانمک
نمک شناس!!! او دزدى ماهر بود و با چند نفر از دوستانش باند سرقت تشكيل داده بودند. روزى باهم نشسته بودند و گپ مى زدند. در حين صحبتهاشان ...
1394.06.30تهرانامروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد
امروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد 1- مردم ملل مختلف اوقات خود را چگونه ميگذراند؟ پس از ساعتها تحقيق ، برنامه روزانه ملتهاي ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2020, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.