بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

دستگاه کپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

معجزه محصولات جديد بيو مگنتيک تراپي شركت ( آمگا گلوبال ) AMEGAGLOBAL ؟ !

درمان مغناطيسي بعنوان يك كامل كننده درماني در كل دنيا شناخته شده ميباشد.دستبندهاي مغناطيسي شرکت آمگا AMEGAGLOBAL از تيتانيوم (Commercially Pure) يا سي پي تهيه شده كه اين مدل تيتانيوم كاربرد زيادي در مصارف پزشكي دارد كه با بدن انسان كاملا" سازگار بوده و ايجاد حساسيت در بدن نمي كند.

تمامي موجودات از يك سيستم ميدان مغناطيسي دروني استفاده ميكنند. الكتريسيته دروني و ميدانهاي مغناطيسي كه سيگنالها را در كل بدن براي كنترل اعصاب و ماهيچه ها ميفرستند توسط مغز صادر ميگردند كه امروزه ميزان و شدت اين ميدانها توسط دستگاههاي پيشرفته قابل اندازه گيري ميباشد.

بدن ما استفاده زيادي از آهن هائي نظير كلسيم ، پتاسيم و سديم براي انتقال امواج الكتريسيته بين مغز و اعصاب مي نمايند.شريانها و گلبولهاي قرمز بصورت نامحسوسي توسط انرژي الكتريسيته منفي شارژ مي شوند. از آنجائي كه آنها همديگر را دفع مينمايند گلبولهاي قرمز ديگر به ديواره شريانها نمي چسبند كه باعث مي شوند كانالهاي باريك انتقال خون هميشه صيقلي باقي بمانند.

با ورود يونهاي مثبت از طريق تنفس از ريه ها به سيستم گردش خوني، ميزان بار منفي گلبولهاي قرمز كمتر شده و به طبع ميزان چسبندگي آنها به كانالهاي انتقال خون بيشتر ميگردد. كه اين امر موجب كند شدن ميزان گردش خون ميشود.استفاده از درمان مغناطيسي در حقيقت باعث كمتر شدن ميزان بار مثبت يونها در بدن شده و سرعت گردش خون در بدن را بهبود ميبخشد.بهبود ميزان گردش خون و ايجاد حرارت در بدن كه يكي از كارهاي مهم اين شيوه درمانيست، در حقيقت كمك به بدن انسان براي انجام سريعتر امر خود بهبودي سيستم بدن است.اين روش درماني كه برگرفته از طب قديم سوزني در چين باستان است امروزه جايگاه ويژه اي را در درمانهاي تكميلي در كنا درمانهاي پزشكي روزمره پيدا كرده است.

اين دستبندها تحت نظارت انجمن تحقيقات پزشكي و بايو مگنت تراپي آمريكا و همچنين سازمان بهداشت جهاني با شدت ميدان مغناطيسي ۲۰۰۰ گاوس توسط شركت آمگا گلوبال توليد شده و در موارد زير كاربرد درماني چشمگيري دارند.


۱- اصلاح ميزان گردش خون

۲- كم كردن تاثيرات استرس

۳- كاهش دردها و گرفتگيهاي ماهيچه اي و عضلاني

۴- بالا بردن ميزان انرژي بدن

۵- كاهش دردهاي مفاصلي

۶- كنترل ديابت، فشارخون، و كاهش كلسترول


تاريخچة طب مغناطيس

200 سال قبل از ميلاد مسيح يک فيزيکدان يوناني در مي يابد استفاده از آهن ربا در کاهش دردهاي موضعي تاثير مثبتي دارد و در پيرو آن اشاره شده که ابن سينا نيز در دردهاي مفصلي از مغناطيس درماني استفاده مي کرده است . جالب اينکه در زمانهاي قديم کساني که دچار غش مي شدند دور آنها خط فلزي مي کشيدند .

در همين عصر خودمان نيز بارها ديده و يا شنيده ايم که کساني که دچار هيجانات عصبي و شوک مي شدند طلا را به داخل آب مي انداختند و بعد آب را به خورد طرف مي دادند ! بايد به اطلاع شما برسانم که در همين الان نيز در ژاپن ليوانهايي هست که آب را يون دار مي کند که افراد آب آشاميدني خود را توسط اين ليوانها مي خورند . مثال ها فراوانند که در حال حاضر در حال تحقيق هستيم و ...

بهر حال طب مغناطيس بعنوان يک متد مکمل ( نه درمان ) و بدون زيان استفاده مي شود و جالب است بدانيد که طبق آمار 140 ميليون نفر تا به امروز از مغناطيس درماني استفاده کرده اند که 80 درصد آنها جواب مثبت گرفته اند .

طب مغناطيس چه مي گويد ؟

ما در يک مغناطيس بزرگ بنام کرة زمين زندگي مي کنيم که بطور ناخواسته و با پيشرفتهاي علمي و زندگي مدرن و تکنولوژيهاي جديد ، اين نيروي مغناطيسي طبيعي زمين دچار بي نظمي و اختلال گشته است .

با اختراعاتي مثل ماشين ، قطار ، هواپيما و ساختمانها و برج هايي با اسکلت هاي فلزي و ... همه و همه مانند يک سپر در برابر مغناطيس طبيعي زمين عمل مي کند . موضوع وقتي پيچيده تر مي شود که در مي يابيم که علاوه بر آن در دنيايي زندگي مي کنيم که مدام در معرض پرتوها و امواج و تشعشاتي نظير : تلفن همراه ، کامپيوتر ، دکل ها و خطوط انتقال برق ، تلويزيون و ...

يک کم که فکر مي کنيم مي فهميم که چرا افراد و مردم شهرنشين نسبت به آدمهاي روستايي بيشتر دچار سردرد ، استرس ، ميگرن و بي خوابي ، کم اشتهايي ، احساس خستگي و رخوت و ... مي شوند ؟ چرا ؟ مي دانيد چرا ؟ چون بالانس مغناطيسي سلولهاي بدن بهم مي خورد .

بدن انسان سرشار از فلزاتي (تحت عنوان يون ) است مانند کلسيم ، پتاسيم ، سديم ... که براي انتقال سيگنال هاي الکتريکي بين مغز و اعصاب دخالت دارند . (سلولهاي عصبي براي انتقال پيام هاي عصبي از امواج الکتريکي استفاده مي کنند ).

اين يونها در سيستم ارتباطي داخلي بدن نقش مهمي دارند . بدن ما امروزه در محيطي رشد کرده که غني شده از آب (H2O ) و اکسيژن (O2 ) مواد مغذي و مغناطيس است و اين بدن که داراي الکترو مغناطيس است نسبت به مغناطيس طبيعي کرة زمين ( که قبلا به آن اشاره شده ) واکنش نشان مي دهد .

جالب است بدانيد که چون مغز انسان يک محيط مغناطيسي منتشر مي کند دانشمندان با استفاده از اشعه هاي قابل استفاده براي اندازه گيري مغناطيس به اين نتيجه رسيده اند که مغز از طريق آن مي تواند حتي اعمال شيميايي داخل بدن را کنترل کند .

وقتي که ما نفس مي کشيم ، در هر بار تنفس يونهاي مثبت و منفي را که در فضاي اطراف ما وجود دارد را وارد بدن مي کنيم که تقابل اين دو يون موضوع قابل بحث در افزايش و يا کاهش دستگاه گردش خون مي باشد .مولکول هاي هوا به طور طبيعي و دائمي در حال يونيزه شدن هستند (تبديل به ذرات شارژ برقي مثبت يا شارژ برقي منفي ) . انرژي اين تبديل از عوامل گوناگون مي آيد که مهم ترين آنها عبارتند از : پرتوهاي معروف به پرتوهاي زمينه و پرتوهاي کيهاني که از همه سوي کيهان به کرة زمين مي آيند ، امواج الکترو مغناطيس ، تابش نور خورشيد ، صاعقه و آبشارهاي طبيعي و .... تحت برخي شرايط جوي شمار کل يون هاي هوا و نيز نسبت ذرات شارژ منفي به طور طبيعي و به اندازه کافي توليد مي شوند . اين مقدار 300 تا 1000 عدد در هر سانتي متر مکعب هوا وجود دارد (اين مقدار احتمالا همان سطحي است که طبيعت براي فعاليت مطلوب به بدن انسان مناسب دانسته ) در مناطق شهري مخلوطي از آلودگي هاي هوا باعث کاهش مقدار يونهاي شارژ منفي در هوا مي شود و هر چه مقدار آلودگي هواي شهر بيشتر شود عمر يون هاي شارژ منفي در هوا کمتر مي شود امروزه مشخص شده که وقتي مقدار يون هاي شارژ منفي کمتر از مقدار طبيعي باشد و يا به عبارت ديگر وقتي يون هاي شارژ مثبت بيشتر از مقدار طبيعي باشد نتيجه اش پيدايش بيقراري ، نگراني و تشويش و افسردگي رواني در انسانهاست .

به هر حال چندي از آثار روش يونهاي شارژ منفي در روي بدن انسان را مي توان ثابت کرد عبارتند از :

کاهش ضربان قلب و فشار خون – افزايش حجم هواي وارد شده به ريه ها در هر تنفس – تاثير بر غدد درون ريز ( غدد توليد کنندة هورمون ) – تاثير بر ريتم ها و امواج طبيعي مغز- يون هاي مثبت به محض ورود به بدن شارژ منفي داخل خون را کم مي کند و اين يعني چسبندگي داخل سرخرگ و کاهش جريان خون ، تقابل آن با يون منفي يعني بهبود چرخش خون و جابجايي اکسيژن يعني کمک به متابوليسم بدن ، يعني جلوگيري از هدر رفتن انرژي و همة اينها يعني احساس آرامش بيشتر و انرژي بيشتر . خوب چه کار کنيم که تاثيرات يونهاي مثبت در بدن مان کمتر شود ؟

شما بلافاصله بعد ار خريد مي توانيد محصول خود را تحويل بگيريد در عين حال اگر تمايل داشتيد در سيستم بازاريابي اين محصولات شركت كنيد و از درآمد خوبي نيز بهره مند گرديد.

براي مشاهده كاتالوگ فارسي و انگليسي فايل زير را دانلود كنيد.

www.amegaglobal.us/catalog.zip

براي اطلاعات بيشتر و سفارش خريد به سايت ما به آدرس زير مراجعه كنيد.

WWW.AMEGAGLOBAL.US

با تشكر دكتر سارا فرهمند.
مشــخــصــات آگــهــی

نــام : سارا فرهمند
ایمــیل :
تلفن :
موقعیت : تهران
آدرس :
قیمت : بسيار مناسب
ثبت آگهی :  یکشنبه 18 اسفند 1387
انقضای آگهی :  جمعه 16 اسفند 1392
بروز رساني :  پنجشنبه 30 شهریور 1385
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: سارا فرهمند
در مـورد: معجزه محصولات جديد بيو مگنتيک تراپي شركت ( آمگا گلوبال ) AMEGAGLOBAL ؟ !
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1398.02.26تهرانمانکن نيم تنه سي پي آر (با گايد و بدون گايد)
مانکن آموزشي نيم تنه سي پي آر cpr، با بدنيه سيليکيات و نانو سيليکات، مناسب براي مراکز آموزش پزشکي و... قابليت انجام کامل عمليات سي پي آر ...
1398.02.26تهرانمولاژ مغز رنگ آميزي شدهتماس با بخش بازرگانی
اين مولاژ داراي نيمکره مغزي و لوب گيجگاهي ، ساقه مغز ، بطن مغز ، سلولهاي عصبي يا نرون مغزي در اندازه واقعي و از جنس پلاستيک پيشرفته p.v.c در ...
1398.02.26تهرانمولاژ چشم 0000
مولاژ چشم با 20 برابر اندازه طبيعي جهت آموزش در تمامي مراکز آموزشي کشور داراي 5 سال ضمانت 10 سال خدمات قطعات شرکت کيمياگران جوان ...
1398.02.26تهرانمولاژ کليه 0000
مولاژ کليه, نفرون و ... اين مولاژ شامل سه قسمت کليه شامل ساختار کليه, ساختار نفرون, عروق خوني و گلو مر ميباشد. اين مولاژ 19 پوزيشن مختلف از ...
1398.02.19تهراناجاره دستگاه زردي شکن نوزاد با کمترين قيمت و مدلهاي پيشرفته در زردي شکن رسام تماس بگیرید
اجاره دستگاه زردي شکن نوزاد اجاره دستگاه زردي شکن نوزاد در صورت تاييد زردي نوزاد شما توسط پزشک بهترين روش براي درمان زردي نوزاد است. ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2019, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.