بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


لينك هاي مرتبط
 11 ترخيص کالاهاي گمرکي با استفاده از کارت حق العمل کاري

ويژه مرتبط
ترخيص کالاهاي گمرکي با
شرکت کارورزمهر با بیش از 30 سال سابقه ترخيص و داراي کارت حق العمل کاري از گمرک ايران ..

پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

ثبت شرکت و دفتر کار مجازي در انگلستان

دفتر کار مجازي، تلفن و فکس در آمريکا، انگلستان و اروپا، دفتر مجازي بين المللي در خارج از کشور، خطوط تلفن بين المللي

دفتر کار مجازي بين المللي در آمريکا، انگلستان و اروپا، سرويس دفتر کار مجازي در خارج از کشور

اين روزها تصوير جديدي از کسب و کار در جهان بوجود آمده و مفهوم سنتي تجارت را به چالش کشيده است. شرکتهاي بزرگ چند مليتي با ميلياردها دلار سرمايه، در سراسر دنيا شعبه دارند و خدمات خود را ارائه ميدهند اما شرکتهاي متوسط و نوپا، با راهکارهاي نوين، سهم بيشتري از بازار را هدف قرار دادند.

بسياري از شرکتهاي ايراني براي ادامه و پيشبرد اهداف خود و ارتقاء آنها به يک ماهيت حقوقي در اروپا نياز دارند.

کشور انگليس به عنوان دومين کشور معتبر پس از امريکا در زمينه تجارت جهاني محل مناسبي براي ثبت يک شرکت ميباشد.

اين موفقيت باعث جذب سرمايه گذاراني از همه جاي جهان مخصوصا آسياي مرکزي، امريکا به سمت انگلستان شده است، به طوري که در سال 2003 تقريبا يک چهارم کل سرمايه خارجي اروپا مربوط به کشور انگلستان بوده است.

حتما برايتان پيش آمده که براي استفاده از يک سرويس خاص به سايت يک شرکت بين المللي وارد شده و براي پشتيباني متوجه شديد در بيش از 10 يا 15 کشور تلفن تماس دارند! کاري بسيار اصولي و مهم که خدمات آنها را، از ديگران متمايز نشان ميدهد. رمز اينکار چيست؟ آيا در تمام اين کشورها شعبه فيزيکي دارند؟ هزينه هاي سنگين ثبت شرکت، ماليات، اجاره دفاتر، تجهيزات، اقامت و حقوق کادر تخصصي را چطور تامين ميکنند؟ و... درست حدس زديد! اين شرکتها و اشخاص با استفاده از سيستم دفاتر کار مجازي، در تمام اين کشورها حضور مجازي دارند اما در حقيقت همه تماس گيرنده ها بدون اينکه متحمل هزينه هاي زياد تماس بين المللي شوند، به مرکز اصلي متصل شده و به اين صورت شرکتها، خدمات با کيفيت بهتر، کنترل شده و با هزينه کمتري را به مشتري ميدهند.

با توجه به عدم عرضه اين نوع سرويس در خارج از ايران براي هموطنان و تجار داخل ايران، شرکت رايان نت (نمايندگي رسمي و انحصاري آي تي ريسرچز در ايران) با حضور واقعي و افتتاح دفتر رسمي در لندن در سال 91 با هدف ارائه اين سرويس به هموطنان داخل ايران، تصميم به تاسيس يک مرکز ارائه خدمات دفاتر مجازي گرفت. با توجه به قوانين تجاري و بررسي هاي حقوقي صورت گرفته، کشور انگلستان براي شروع انتخاب گرديد.

چه کساني به دفتر کار مجازي در خارج از کشور نياز دارند؟
شايد بهترين جواب ما، پاسخ شما به سئوالات زير باشد.
آيا تمايل داريد تا کسب و کارتان از رقبا متمايز باشد؟
آيا سفارش شما، امکان حمل به ايران را ندارد؟
آيا بايد براي ثبت سفارش، بايد آدرسي در خارج از ايران داشته باشيد؟
آيا تمايل داريد تا نمايندگي شرکت خود را در خارج از ايران داشته باشيد؟
آيا يعلت قوانين خاص، کالاي شما بايد از طريق يک کشور ثالت به ايران حمل شود؟
آيا داشتن يک خط تلفن ثابت دوطرفه در خارج از کشور برايتان ارزشمند است؟

امکانات دفاتر مجازي و خدمات بين المللي ما:
يک آدرس ثابت تجاري در خارج از کشور (انگلستان، آلمان، هلند، ايتاليا، سوئيس، فرانسه)
يک خط تلفن ثابت در خارج از کشور (دايورت به شماره شما در ايران با امکان تماس خروجي (هزينه جداگانه))
داراي سيستم آگاه سازي آنلاين - زمان دريافت کالا يا بسته شما
بدون محدوديت - از دريافت يک نامه عادي تا دريافت سفارشات حجيم
امکان پاسخگويي منشي و کادر مسلط بومي به زبان انگليسي
ثبت شرکت، نمايندگي و خدمات تجاري در انگلستان و اروپا
خدمات حقوقي و مالياتي در انگلستان و اروپا
پرداخت هاي ارزي شما به تمام نقاط دنيا از طريق سيستم بانکي خارج از کشور
ارسال کالاهاي دريافتي به ايــــــران (فورواردينگ)
ثبت بـــــــــرند تجــــــــاري و کپي رايت
بــــــازارسنجي محصول شما در خارج از کشور
راه‌اندازي تجـــــــارتهاي آنــــــلاين بين‌المللي
خريد و فروش کسب و کارهاي فعال و معتبر در خارج از کشور

با اين سرويس به راحتي و با کمترين هزينه ممکن ميتوانيد تجارت و اعتبار کسب و کار خود را بين المللي کنيد. قابليت اختصاص يک آدرس تجاري در کشورهاي ديگر جهت استفاده در مکاتبات، کارت ويزيت، سايت و غيره به همراه خدمات دريافت بسته هاي پستي و ارسال آن به ايران. اختصاص يک شماره تلفن و فکس در کشور مربوطه با قابليت دريافت مکالمات و فکس ها در ايران. ارائه خدمات دفتري و منشي پاسخگو از طرف شما در ساعات اداري در صورت درخواست. خدمات دفتر کار مجازي در کشورهاي آمريکا و انگليس، آلمان، ايتاليا، فرانسه، بلژيک، هلند و فنلاند ارائه مي شود.

دفتر کار مجازي در کشورهاي ديگر:
براي کسب اعتبار بيشتر و يا ورود به بازار تجارت جهاني، همچنين با توجه به تحريم هاي اقتصادي فعلي ، داشتن يک دفتر کار در کشورهاي ديگر بسيار اهميت دارد تا از آدرس، شماره تلفن و فکس آن بتوانيد استفاده نمائيد و آنجا را به عنوان پايگاه تجاري خود و يا شعبه شرکت خود معرفي نمائيد.

امروزه با استفاده از تکنولوژي هاي ارتباطي متعددي که وجود دارد، جهان تجارت و کسب و کار به يک دهکده جهاني تبديل شده است و مي توانيد بسياري از کارهاي لازم را بدون خروج از کشور خود مديريت نمائيد و به انجام برسانيد و با توجه به اين موضوع، استفاده از دفتر کار مجازي به عنوان يک انتخاب هوشمندانه در جهت کاهش هزينه ها به ميزان قابل توجه، کاهش اتلاف وقت و انرژي، افزايش سرعت و در نهايت کسب اعتبار و سود بيشتر در کسب و کار به حساب مي آيد و در حال حاضر اين خدمات در سراسر جهان بسيار پر طرفدار بوده افراد و شرکتهاي مختلفي به آن روي مي آورند.

اما اجاره و يا خريد يک دفتر کار حتي کوچک در کشورهاي ديگر هزينه بسيار سنگيني را در بر دارد که با توجه به تورم نرخ ارز، ماهيانه چندين ميليون تومان هزينه به همراه خواهد داشت.

در اين راستا، آي تي ريسرچز، خدمات دفتر کار مجازي را براي اشخاص و يا شرکتهائي که مايلند با صرف کمترين هزينه و سهولت بيشتر بتوانند پايگاه دوم تجاري خود را در کشورهاي ديگر راه اندازي نمايند و يا شعبات متعددي را در کشورهاي مختلف ايجاد نمايند فراهم نموده است.

خدمات ارائه شده در پکيج دفتر کار مجازي به شرح زير است:
اختصاص يک آدرس تجاري در کشور مورد نظر شما جهت استفاده در مکاتبات، کارت ويزيت، وب سايت، سربرگ و غيره. (اين سرويس به صورت تنها و جداگانه نيز قابل سفارش است.)

خدمات دريافت بسته هاي پستي شما در محل دفتر مجازي در آن کشور و ارسال آن به ايران. (اين سرويس به صورت تنها و جداگانه نيز قابل سفارش است.)

اختصاص يک شماره تلفن در کشور مورد نظر شما با قابليت دريافت مکالمات و پاسخگوئي به آنها در ايران. کليه تماسها به شماره تلفن ثابت و يا موبايلي که شما در ايران معرفي کنيد انتقال داده مي شود و مي توانيد مستقيما به آنها پاسخ دهيد. (اين سرويس به صورت تنها و جداگانه نيز قابل سفارش است.)

1- امکان دريافت تماس و دايورت بر روي تلفن ثابت يا موبايل
2- قابليت فوروارد بر روي IP phone SIP
3- امکان دريافت تماس بر روي پيغام گير، ايميل
4- قابليت ضبط مکالمات
5- امکان دريافت فکس ، اس ام اس و...
6- قابليت تنظيم تلفن گويا
7- شماره هاي رايگان (toll free)

اختصاص يک شماره فکس در کشور مورد نظر شما با قابليت دريافت کليه فکسها در ايران. فکسها به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد و مي توانيد به راحتي آنها را در کامپيوتر، تبلت و يا موبايل خود ذخيره نموده و يا از آنها پرينت بگيريد و بايگاني نمائيد. (اين سرويس به صورت تنها و جداگانه نيز قابل سفارش است.)

ارائه خدمات دفتري و منشي پاسخگو از طرف شما در ساعات اداري در صورت درخواست، امکانپذير است. توسط اين خدمات، منشي دفتر کار که به زبان انگليسي و زبان محلي آن کشور مسلط است، به تماسها در ساعات اداري از طرف شما و به نام شرکت شما پاسخ داده و موارد لازم را نيز طبق دستور العمل هائي که شما مي دهيد براي مشتريان توضيح خواهد داد و اگر پيغامي باشد آن را با شما هماهنگ خواهد نمود. حتي در صورتيکه مايل باشيد و يا به زبان انگليسي مسلط نباشيد، مشکلي پيش نمي آيد چون اطلاعات مربوطه را به ما انتقال مي دهيد و ما بقيه مراحل را انجام مي دهيم و همچنين پيغامها را به شما مي رسانيم.

مزاياي دفتر کار مجازي:
کاهش بسيار زياد هزينه ها در مقايسه با اجاره يک دفتر کار واقعي در کشور مورد نظر
کسب اعتبار بيشتر و ايجاد جلوه اي حرفه اي تر در نظر مشتريان در داخل و خارج از کشور با هزينه کمتر
ورود به بازار بين المللي براي کساني که مايلند پايگاه کاري خود را در يک کشور خارجي و يا کشوري خاص بر اساس نياز کسب و کارشان داير نمايند و نيازي به حضور دائمي در دفتر کار خود ندارند.
ورود به بازار بين المللي براي کساني که به دليل تحريمها نمي توانند به طور مستقيم از آدرس و تلفن و امکانات دفتر کار خود در داخل ايران استفاده کنند و نياز به اعلام آدرس و شماره در خارج از کشور دارند.
از آدرس اين دفاتر مجازي مي توان براي دريافت بسته هاي پستي و نامه ها و غيره نيز استفاده نمود. بنابراين در چنين شرايطي مجازي بودن دفتر کار شما مشخص نخواهد شد و مانند يک دفتر واقعي مي توانيد از آن استفاده کنيد.
از آدرس دفتر کار مجازي خود براي دريافت بسته هاي پستي و خريد هاي اينترنتي که به دليل تحريم به طور مستقيم به ايران ارسال نمي شوند نيز مي توانيد استفاده نمائيد.
دفاتر مجازي براي کساني که به دلايل امنيتي مايلند تا آدرس اصلي خود را در معرض ديد همگان قرار ندهند بسيار مناسب است.
دفاتر مجازي براي کساني که در منزل خود فعاليت مي کنند بسيار مناسب است.
بسته به نوع و ماهيت شغل بين المللي خود مي توانيد حتي از داخل منزل نيز بسياري از کارهاي خود را مديريت نموده و انجام دهيد.

دفتر مجازي بهترين گزينه براي کساني است که مايلند شغل آنلاين بين المللي راه اندازي کنند و محصولات و خدمات خود را در سراسر دنيا به صورت اينترنتي به فروش برسانند و براي افزايش اعتبار کارشان از اطلاعات آن استفاده نمايند مانند فروشگاه هاي اينترنتي، خدمات طراحي وب سايت و برنامه نويسي، ترجمه آنلاين و ...

تعرفه عادي: 99 دلار ماهانه

مدارک لازم: تصوير پاسپورت و کارت ملي معتبر (هر دو) براي افراد حقيقي يــــــــا تصوير اساسنامه شرکت + تصوير کارت ملي و پاسپورت معتبر مديرعامل شرکت براي افراد حقوقي

مراحل خريد:
1. تماس با شرکت و هماهنگي در مورد ارسال مدارک از طريق فکس، ايميل و پست
2. پرداخت هزينه از طريق واريز به حساب شرکت و يا درگاه بانک سامان
3. دريافت آدرس اختصاصي و شماره تلفن فعال سازي شده در کمتر از 2 ساعت

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره مي توانيد با شماره تماس 021284282 (بخش خدمات بين المللي) تماس حاصل فرماييد و يا سوالات خود را با ايميل آدرس Legal@itresearches.ir در ميان بگذاريد.

اطلاعات تماس:
IR: (+98)-21-284282
IR: (+98)-2188627521
UK: (+44)-20-3519-8382
AM: (+374)-6064-0221

تهران - اقدسيه – نرسيده به ميني سيتي – جنب بانک پاسارگاد – پلاک 113 – طبقه 4
تهران - خ سهروردي شمالي - خ ابن يمين - خ سروش - پلاک 20
اصفهان - چهارباغ بالا - مجتمع پارسيان - طبقه 3 - واحد 511
لندن - خيابان ونلاک - شماره 20-22 - کد پستي N1 7GU
ارمنستان - ايروان - مرکز تجاري سيتادل - واحد 205

http://www.talee.eu/مشــخــصــات آگــهــی

نــام : شرکت رایان نت سهامی خاص
ایمــیل :
تلفن : 02188627521
موقعیت : تهران
آدرس : تهران - خ سهروردی شمالی - خ ابن یمین - خ سروش - پلاک 20
قیمت : مراجعه به سایت
ثبت آگهی :  پنجشنبه 06 خرداد 1395
انقضای آگهی :  جمعه 10 اردیبهشت 1300
بروز رساني :  دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: شرکت رایان نت سهامی خاص
در مـورد: ثبت شرکت و دفتر کار مجازي در انگلستان
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1397.02.04تهران ورق ck45تماس با ما
با سلام فروشگاه فولاد پارس بورس انواع ورقهاي آلياژِ از نوع ورق CK45 در ابعاد و ضخامتهاتي مختلف با قيمت مناسب و رقابتي باتاييد آناليز ...
1397.02.04تهرانپتروليوم کک کلسينه CPCتماس
الکترود گرافيتي قوس ، مخصوص کوره هاي ذوب فلز در انواع سايزها و گريدها HP و UHP با راندمان کاري بسيار عالي انواع بلوکهاي گرافيتي بوته هاي ...
1397.02.04آذربایجان شرقیتجارت بين المللي
واردات و صادرات و ترخيص کليه کالاهاي مجاز بازرگاني صادرات و واردات کالا در کوتاه ترين زمان اخذ کله مجوز هاي مورد نياز جهت واردات کالا ...
1397.02.04آذربایجان شرقیتور تجاري چين –ايوو (ويژه تجار و بازرگانان)
بازرگاني برادران بالازاده با دارا بودن دفتر دائمي در چين و ايران, تجارت با چين را براي مشتريان عزيز آسان نموده است بازرگاني بالازاده ...
1397.02.04آذربایجان شرقیخدمات حمل خرده بار از چين
بازرگاني برادران بالازاده با حمل هفتگي خرده بار در اسرع وقت و نازلرترين قيمت کالاي شما را حمل و تحويل ميدهد -سفرهاي هفتگي برنامه ريزي شده ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2018, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.